Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Ciekawe gry 49 gier

Gra układanie rur

Ocena gry

Zabaw się w hydraulika i postaraj się poukładać wszystkie rury aby pasowały do siebie i utworzyły rurociąg. Weź się do pracy, ponieważ nie masz zbyt wiele czasu. Graj używając myszki komputerowej.


Budowanie torów

Ocena gry

Twoim zadaniem jest zbudować tory, po których pociąg Dziekiego Zachodu.przestawiaj gotowe elementy i zatrzymuj w odpowiednich miejscach pociąg aby nie uderzył w przeciwników.Czy poradzisz sobie z tym zadaniem?Do gry używaj myszki komputerowej.


Bitwa powietrzna

Ocena gry

Bitwa powietrzna to gra w której będziemy poruszać się latającym statkiem.Musimy pozbierać jak najwięcej złotych monet przed dotarciem do mety.Należy także pozabijać przeciwników, którzy blokują nam dotarcie do mety.Sterowanie statkiem kosmicznym za pomocą klawiszy W,A,S,D oraz Spacja lib myszka-strzał.


Szybka eliminacja

Ocena gry

Twoje zadanie w tej grze jest bardzo proste musisz wyeliminować jak najszybciej wszystkie kolorowe klocki.Klikaj na zbiorowiska klocków,które są koło siebie w zbiorach.Aby wyeliminować klocki musi się koło siebie znajdować co najmniej trzy klocki takiego samego koloru.Do tej gry potrzebne będzie ci tylko myszka komputerowa.Miłej gry!Obroń swoją bazę kosmiczną

Ocena gry

Twoja baza kosmiczna zostaje atakowana przez statki kosmiczne.Nie pozwól aby wrogowie zniszczyli twój życiowy dobytek. Staw im czoło i pokonaj ich strzelając z broni.Strzelaj z broni używając tylko myszki.Powodzenia!


Znajdź foki

Ocena gry

Znajdź foki i na kameruj je w świecie podwodnym czyli w ich domu.Czym dłużej kamerujemy to wtedy dostajemy więcej punktów.Pływaj za pomocom strzałek.


Niepowtarzalna przygoda

Ocena gry

Niepowtarzalna przygoda to bardzo fajna gra w której musisz dotrzeć do mety.Uważaj na przeszkody.Pomyśl zanim wykonasz jakiś ruch.Używaj tylko myszki.


Gra nieznośne ptaki

Ocena gry

Twoim zadaniem w tej grze jest wyeliminować wszystkie ptaki z planszy.Postaraj się i w jak najkrótszym czasie pozbądź się wszystkich ptaków z planszy.Używaj tylko myszki do grania.


Zostań pilotem

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest latać wojskowym samolotem i atakować z góry przeciwników.Jeżeli jest bardzo wysoka przeszkoda i nie masz jak przelecieć to puść na nią bomby.Strzałkami latasz oraz S-bomba, A-strzał.


Kowboj na dzikim zachodzie

Ocena gry

Zagraj w grę w której musisz wcielić się w kowboja.Pozabijaj swoich przeciwników, którymi są zwierzęta.Uważaj na nie, ponieważ cię atakują.Strzelaj myszką oraz W,A,S,D-poruszaj się.


Poślizg Shreka na bagnach

Ocena gry

Wybierz odpowiednią moc i wyrusz w przygodę ze Shrekiem.Ślizgaj się po bagnach i zbieraj korony.Do gry potrzebujesz spacji-start gry, wybieranie mocy oraz ctrl-skok.Uważaj na przeszkody.Miłej gry życzymy.


Ślun Fiony i Shreka

Ocena gry

Ślub to najładniejszy dzień w życiu.Dlatego postaraj się aby Shrek wyglądał na tym ślubie jak najładniej mimo tego że jest ogrem.Używaj do ubierania Shreka myszki.


Shrek odnajduje pary

Ocena gry

Odnajdź dwie takie samy pary.Jeżeli odwrócisz jakąś kartę to musisz do niej odszukać drugą taką samą kartę.Postaraj się to wykonać używając jak najmniej kliknięć myszką.Graj za pomocą myszki.


Shrek na deskorolce

Ocena gry

Jeździmy razem ze Shrekiem na deskorolce.Pokaż jak na deskorolce jeździ prawdziwy skate.Przeskakuj bardzo wiele przeszkód deskorolką.Do jazdy używaj tylko strzałek.Powodzenia.


Ostra detonacja

Ocena gry

Podkładaj bomby w takie odpowiednie miejsca aby bobry wyleciały w powietrze.W każdej z plansz masz określoną liczbę bomb do wykorzystania.Myszką komputerową graj w tą gierkę.


Gra przesuwanie klocków

Ocena gry

Poprzesuwaj tak klocki aby one jak znajdą się obok siebie to zniknęły z planszy a ty dostaniesz za nie punkty.Używaj do tej gierki tylko myszki komputerowej.


Uwolnij podwodnych więźniów

Ocena gry

Uwolnij podwodnych więźniów to bardzo fajna gierka w której to musimy uwolnić więźniów, którzy znajdują się pod wodą i są przypięci do kamieni łańcuchami.Strzelaj ze statku podwodnego w łańcuchy i ich uwolnij.Myszką strzelaj.


Zagubiony kosmita

Ocena gry

Tym razem musimy się zaopiekować kosmitą, ponieważ zagubił się i nie wie jak trafić do portalu.Musisz mu w tym pomóż.Zrób tak aby kosmita trafił do kółka, które się kręci.Myszką zagraj.


« poprzednia 1 2 3 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Ciekawe gry
 • Ochroń owoce

  Ochroń owoce

  Oglądana: 4802 ocena: 10.00

 • Obroń swoją bazę kosmiczną

  Obroń swoją bazę kosmiczną

  Oglądana: 1803 ocena: 0.00

Reklama

cookie